Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Állandóan fáradt vagyok és a...

Barbiii07 kérdése:

Állandóan fáradt vagyok és a vérnyomásom is mindig alacsony. Normális ez? 16/L

Figyelt kérdés

Minden éjjel több mint tíz órát alszom, és másnap mégis fáradt és álmos vagyok. Minden egyes nap ásítozok és majd le ragad a szemem.

És a vérnyomásom is mindig nagyon alacsony. Igaz, anyumnak is, de neki nem annyira mint nekem. Általában 100/70 és 90/61 között van. Ebben a pillanatban 115/62. Szerintem ez nem normális.

Reggelente mikor felkelek mindig megszédül és egy két másodpercre minden elsötétül, mintha elájulnék, de egy pillanat múlva már teljesen jól vagyok.

El kéne mennem dokihoz? Vagy mi bajom lehet?



2013. febr. 14. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Igyál kávét.
2013. febr. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ki nem állhatom a kávét.. :/
2013. febr. 14. 20:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Hirtelen nőhettél, ilyenkor ez természetes. Sok folyadék:víz is segít, és a rendszeres állóképességi edzés:séta, kocogás, labdajáték, kerékpározás.

A természeti népek átlagos vérnyomása 90/60 és nem szédülnek, mert sokat mozognak.

2013. febr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már három éve nem nőttem.. de nemrég fogytam vagy 4 kilót.. attól is lehet?
2013. febr. 14. 21:35
 5/5 anonim válasza:

Biztonság kedvéért menj el dokihoz, de sztem vashiányod van, nekem is az volt ugyanezekkel a tünetekkel, szedj magas vastartalmú vitaminokat!

13/L

2013. márc. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!