Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt Chron-beteg?

Van itt Chron-beteg?

Figyelt kérdés
Megoszthatnánk a tapasztalatainkat ! :)
2013. febr. 16. 14:52
1 2
 1/13 tetro ***** válasza:
100%
Nekem két közeli barátom beteg. A chron egy hatalmas szívás...
2013. febr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nekem mondod ? ...
2013. febr. 16. 14:57
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm nekem is van több is. Egyiküknél a diéta és az aloe vera elegendő, hogy tünetmentessé tegye, csak a tiszta aloe iszonyatosan drága havonta. Másikuk állandóan küzd vele, csak szteroidok segítenek, borzasztó lehet neki.
2013. febr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Aloe verát én is próbáltam, de kiderült, hogy egy idő után kevés. Erre gyógyszer kell. Max akkor lehet tünetmentes ha nem eszik semmit, csak rizst meg ilyeneket.

Tényleg nagyon rossz dolog.

2013. febr. 16. 15:04
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem biztos,hogy Crohn-om van,de nagyon rossz mindennap ezzel szenvedni...Vagy IBS vagy Crohn,az orvosok sem tudják...
2013. febr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hány éves vagy ? nemtudom mi az az IBS, de hogy-hogy nem tudják kideríteni.. ?!
2013. febr. 16. 15:06
 7/13 anonim ***** válasza:
Irritábilis bél szindróma... Nem tudom,voltam tükrözésen,ott semmi eltérést nem tapasztaltak,de a tüneteim Crohn-ra utalnak...
2013. febr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
sajnálom.. némelyik orvos olyan buta... de hány éves vagy?
2013. febr. 16. 15:14
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez nem az orvos hibája. Nagyon nehéz diagnosztizálni, hogy IBS vagy Crohn-betegség. A tünetei rendkívül hasonlóak, a gyulladás sem állandó a testben, a bélszakaszokban sem.

Hát kb minden fűszert kerül, burgonya, rizs és csirkemell, ami az étkezését alkotja, de ő ezzel tünetmentes tud maradni.

2013. febr. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Megértem, hogy nehéz, de ez sem állapot.

Hát, valaki kibírja, hogy nem eszik semmit, csak csirkét, meg rizst, fűszermentesen, én személy szerint nem tenném...

2013. febr. 16. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!