Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sajnos dadogok. Hogy mulasszam...

Sajnos dadogok. Hogy mulasszam el?

Figyelt kérdés
Kiskoromba még csak beszédhibás voltam. Utána meghalt a nagypapám és azóta dadogok. Nem nagyon de már nagyon zavar, általába akkor ha hadarok, gyorsan akarom kimondani amit akarok. 12 éves 7.osztályos vagyok általánosba nem csúfolnak de félek középiskolába fognak.

2013. febr. 16. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress fel egy logopédust. Ha az sem válik be, akkor pedig egy pszichológust. Valamelyikőjük biztosan segíteni fog, nyugi :)
2013. febr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Javasolják a hangos olvasást a dadogás legyőzésére.
2013. febr. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. febr. 16. 17:40
 4/4 anonim válasza:
Kérd meg apudat, anyudat, hogy keressetek fel egy logopédust és/vagy pszichológust. Az utóbbit azért javaslom, mert annak alapján, amit írtál, ez lelki eredetű problémának tűnik. Minél előbb elkezdtek foglalkozni a dologgal, annál valószínűbb, hogy eredményt érjetek el (csak összehasonlításként: én 25 vagyok és még mindig dadogok :(.
2013. febr. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!