Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez beteg? Ha igen, mondanátok...

Ez beteg? Ha igen, mondanátok már étvágycsökkentő megoldást, ami nem drága?

Figyelt kérdés

175cm/66kg vagyok, és az a bajom, hogy mindig van étvágyam, ezért nem bírok fogyni, viszont én akarok fogyni 10 kg-t is akár, ami már elég soványnak számítana, de engem ez nem zavar. Máskor stressz miatt volt gyomorfekélyem és olyankor nem volt étvágyam. Hogyan tudnám megint elérni hogy étvágytalan legyek? Vagy szerintetek nem kéne?



13/L



2013. febr. 16. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kéne 10 kg-ot, mert gebe leszel.

Inkább sportolj, hogy formás legyél.

2013. febr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez beteg, igen.. keress fel egy pszichológust és ezt nem viccnek szánom. Én is voltam, barátnőm is (más-más okból), sokat tud segíteni egy kiskamasznak aki testkép zavarral küzd.
2013. febr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kéne. A gondolkodásoddal sokkal több baj van, mint a súlyoddal, azt hiszem. Ne akarj étvágytalanság miatt a fejlődő tested éheztetni. Amúgy szép nagyra nőttél.
2013. febr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*ne akard. Bocs, nem olvastam át.
2013. febr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Izmos vagyok ígyis eléggé, meg hájas is! Higgyétek el, van rajtam háj. Csak legalább 5kg-ot fogynék...
2013. febr. 16. 23:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Igaza van a 2. válaszolónak! Ha kövérnek látod Magad, akkor pszichológusra van szükséged, mert súlyos önértékelési problémád van. Egyébként is mivel lány vagy, kell egy bizonyos mértékű testzsír a peteéréshez és a menstruációhoz!
2013. febr. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Miért jön mindenki a pszichológussal?

Ugyan már, nagyvároson divat ez a mindenért pszichológushoz járás?

Egyszerűen kislány még, most érett meg arra, h foglalkozzon igazán magával, a testével. Nem kell ide se hányatás, se pszichológus, se semmi. Sport normális étrenddel, nasinak meg nem csoki, cukor, chips, hanem víz+ popcorn/puffasztott rizs(vagy búza). és máris nincs olyan étvágy.

Genetikailag én nem vagyok egy gebe ember, minden falat meglátszik rajtam, de ha nem sportolok, csak normálisan étkezem, meg sok édes innivalót iszok, akkor jól érzem magam. De nem nasizok, csak ha vki vhol rám kínálja és véletlenül szeretem. De alapból boltban járok nem veszek édességet. Lényeg a nem betespedés, meg normális étkezés, nem fogynod kell, ha nem jól érezni magad a bőrödben! ;)


170cm, 58kg

20/L

2013. márc. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!