Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha mandulaműtétre akarok...

Ha mandulaműtétre akarok menni akkor kb mennyi időn belül kerülök sorra? úgy értem van e ennél is vmi várólista, vagy csak bemegyek és megcsinálják?

Figyelt kérdés

2013. febr. 17. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van rá várólista de én 1hónapon belül kaptam,szerintem mindenhol változó az az idő amennyit várnod kell.
2013. febr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi szépen a választ! :)

az az egy hónap körüli időszak nem is olyan sok, azt hittem jóval többet kell várni.

2013. febr. 17. 19:15
 3/6 A kérdező kommentje:

És mikor neked kivették akkor mennyi ideig kellett bent maradnod a kórházban, hányszor kellett visszamenned a műtét után ilyen úgymond ellenőrzésekre v mikre.

és a legfontosabb: valóban sok fagyit kell fogyasztani műtét után ?? :) :)

2013. febr. 17. 19:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.3-4napig voltam bent a kórházba és csak egyszer kellett vissza mennem 10nap után mert akkor már kezd a lepedék lejönni és akkor nézik,hogy rendesen gyógyul-e a seb?!Sok-sok folyadék az elsődleges,hogy minél hamarabb gyógyuljon a seb,a sok fagyi arra jó talán,hogy ne fájjon annyira a sebgyógyulás,ja és hogy pépeset az elején próbálj enni utána egy kicsit szilárdabb ételt,hogy a lepedék hamarabb lejöjjön,fájdalmas de megéri.Nekem az volt a legrosszabb mikor jött a sebről le a lepedék nagyon büdös és fájdalmas de ha betartod,hogy sok folyadékot iszol+fájdalom csillapító akkor hamar rendbe jössz.Én nehezen tudtam enni 7-8kg fogytam 2hét alatt de az is rossz volt mikor ettem volna de fájt a gyomrom az ételtől amúgy amit leadsz a műtét után az vissza jön mert vissza térsz a szilárd ételhez.

Ha tudok segíteni írj nyugodtan

És hol fognak műteni?

2013. febr. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen ezt a hosszú, hasznos választ!

Egyébként Kiskunhalasi vagyok, de vagy Kecskeméten vagy Szegeden akarom megcsináltatni, a helyi kórházat kihagynám :(

2013. febr. 18. 11:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezettem tilos volt fagyit ennem két okból is: egyrészt a túl hideg miatt, másrészt a tejtartalma miatt. De mástól én is hallottam a fagyizást, úgyhogy meglepődtem, amikor tiltólistás volt, ugyanúgy, mint a joghurtok is. Még a krumplipürét is tejmentesen készítették nekem a kórházban...
2013. febr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!