Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy legyek lázas holnapig?...

Hogy legyek lázas holnapig? (kréta, sóskávé nem jó) Nem doga muatt akarok itthon lenni!

Figyelt kérdés
láz,lázcsinálás,sürgős
2013. jan. 13. 08:57
 1/9 anonim ***** válasza:
28%

Haha. Nekünk nincs iskola holnap, osztályzó-értekezlet.

Amúgy pedig légyszíves ülj le a seggedre, vegyél magad elé egy elég vastag könyvet, és b*szd magad fejbe vele! Nem hiszem el, hogy nem tudsz leülni és tanulni? Előtted az egész nap hajrá! Eszem megáll milyen hülyeségeket találtok ki..

Remélem a sóskávétól pedig jól befosol..

2013. jan. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Milyen hőmérőd van? Ha a régebbi féle higany szálas, akkor a végét megdörzsölöd, ahány fokot akarsz, az úgysem megy le magától. Szerintem azért nem érdemes valóban lázasnak lenned, mert ha beteg vagy, akkor nem tudod kiélvezni a "szabad napod", és lehet, hogy kell majd 2-3 nap is mire kilábalsz a betegségből. Plusz láz miatt nem is nagyon maradhatsz otthon. Egy gyomorrontás már jobb. Persze ott is csak szavakban, nehogy beegyél minden romlott kaját.
2013. jan. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
44%

zuhanyozz le hideg vízzel és feküdj ki az M0-sra napozni.


Mit fogsz csinálni mikor már nem lesz suli és dolgoznod kell? Lusta disznó -.-"

2013. jan. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne akard, három napja nem bírok kijönni a lázból, örülj neki, és húzzál holnap iskolába!
2013. jan. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

Olyan hulyek vagytok, gyakorikerdeseken mindenki 4-5-os tanulo volt, minden egyes nap jartatok iskolaba, sose volt olyan hogy nem akartatok iskolaba menni, ti minden szabalyt betartottatok, mindig percre pontosan ertetek haza, sose fullentettetek egy picit sem a szuleiteknek. Alszentek vagytok.


En regebben ugy csinaltam, hogy ilyenkor hidegben kimentem a teraszra poloba par percre. Akkor kb 1 hetig nem fogsz suliba menni. Lazat nem tudom hogy kell csinalni. De a kreta az hulyeseg mert mar reg nincsenek benne olyan anyagok.

2013. jan. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm végre képes volt valaki egy normális választ

írni :) (#5/5)

2013. jan. 14. 06:49
 7/9 anonim ***** válasza:
Sikerult valamit csinalni? :D
2013. jan. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igen :)
2013. jan. 14. 07:20
 9/9 nattila237 válasza:
Sikerült Belázasodnod??? Hogy????
2014. febr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!