Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem akarok...

Mit csináljak, ha nem akarok levetkőzni a szívultrahangon? 14/l

Figyelt kérdés

Már sírok, teljesen bepánikoltam.

Kevés mozgástól is nagyon bedobog a szívem, s emiatt anyum előrendelt nekem egy szívultrahangot.

Erre csak ma mondta, hogy le kell majd vetkőznöm felülről, még a melltartó sem maradhat.


Mi az, hogy nem maradhat? Tudom, hogy nem lát, de akkor is... Én nem. Engem senki sem látott még, a saját anyámnak sem mutatnám meg magam semmi pénzért.

Igazából nagyon ronda, csőmellem van, azért takargatom. Nekem nem megy az, hogy egy kórházteremben ne legyen rajtam semmi, még ha esetleg nem is látnak.


Meg folyamatosan fenn áll a veszélye, hogy meglátja az orvos!

Jó-jó, tudom, hogy nem érdekli, de nekem ez nagyon nem megy. Meg az anyum is ott lesz. Ha ő meglátná az még talán jobban zavarna.


Ha le kell vetkőznöm, annyira izgulni fogok, hogy a szívem az átlagosnál 2x gyorsabban fog verni.

Miért nem lehet melltartóban maradni? És ha nagyon kivágott melltartót veszek fel? 14/l



2013. jan. 28. 13:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy sem jó, ha melltartó van rajtad, mert az takarná és zavarná az ultrahangot. De egy próbát megtehetsz, hogy olyat veszel fel, ami eléggé kivágott és nincs benne merevítő. Hátha így maradhat és csak egy kicsit kell majd elhúzni. De ez sem 100% :-(
2013. jan. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Az orvost egyáltalán nem érdekli neked milyen melled van. Neki a szíved a fontos, ettől nem kell félni.

És nem, nem maradhat a melltartó sem.

2013. jan. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
ne parázz kislány, ez még csak a kezdet a nőgyógyászok "kíváncsisága" felé ... hidd el aki téged ott vizsgál az már sokmindent látott, és egyáltalán nem fog téged kritikus szemmel nézegetni ... kapcsolj ki, mintha egy filmet néznél
2013. jan. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%

Azért kell, mert máshogy nem tudja odarakni az UH gépet.

Vagy befejezed a hisztit és megnézeted magad félmeztelenül, vagy nem mész el UH-ra.

2013. jan. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%

Senkit sem érdekel, hogy hogy néz ki a melled, ez itt az oldalon sem érdekelt senkit.


Az sem fog senkit sem érdekelni, hogy az ultrahangon mennyire fog verni a szíved, itt nem ezt nézik. Természetesen ők is tudják, hogy ilyenkor néhány ember izgul.


Inkább gondolj arra, ha elájulsz és meg fognak műteni, akkor esetleg hányan fogják látni a csőmelleidet, 1 ált. főorvos, 2-3 asszisztens, és néha fotókat is csinálni. Hát ezt benézted.

2013. jan. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Természetesen ha nem mész el, és valóban van valami gáz ( ami az általad leírt dolgokból következtetve NEM KIS GÁZ ), akkor amit írtam az előbb, az meg fog történni.
2013. jan. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
A szivultrahangon a szonográfus (doki), az asszisztens, a páciens és esetleg egy hozzátartozó van bent. Ha ez kicsit megnyugtat, én egyszer nem láttam ezek között férfit, pedig vittem a kislányomat egypár vizsgálatra már. Viszont ha ennyire gátlásos vagy, az már önmagában is probléma amivel jó lenne foglalkozni, mert hosszútávon nagyon negativan fog hatni az énképedre.
2013. jan. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nem fogok elmenni.

Nem érdekel semmi, nekem ez nem megy. Hülye vagyok, tudom.

Bőgtem ma is, anyum meglátta, de azt mondta, hogy ez a felnőttévállás folyamata, nem kell szégyenlősnek lennem, a nőgyógyász is meg fog majd nézni...

Szörnyen éreztem magam, mert ő nem is tudja, hogy miért sírok. Én már eldöntöttem amúgy, hogy 18 éves koromig senki sem fogja látni a mellemet. Akkor meg megműtetem, és kész. Vagy inkább meghalok. Nevetségesnek tűnhetek, de nem tudom ki hogyan tudna élni úgy, hogy egy csinos, átlagos lányka, akinek az alakja igazából nem is rossz, de ha leveszi a melltartóját, akkor elétárul kettő ocsmány valami. A mellbimbóim sincsenek a helyén, tehát amikor oldalt fekszem, a mellbimbóim a plafon felé néznek. Szerintem az orvos szemszögéből látható.

2013. jan. 28. 19:17
 9/14 anonim ***** válasza:
92%

Inkább később bevállalsz egy szívműtétet? Azelőtt egyfolytában vizsgálnak félpucéran!!!, majd felnyitnak ott fekszel egy rakat ember előtt pucéran...

Te nem vagy normális...

2013. jan. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Én is tudom, hogy nem vagyok normális, köszönöm, hogy megosztottad velem a véleményedet, nagy szükségem volt rá.

Kevés esély van rá, hogy tényleg gond lenne a szívemmel. Anyum nem is hitt nekem, de rávettem a kivizsgálásra. Ez van.

2013. jan. 28. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!