Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A körömgomba tényleg ennyire...

A körömgomba tényleg ennyire veszélyes?

Figyelt kérdés

Azt olvastam még halálos is lehet? 2 éve küzdök vele és egyszerűen nem tudom kiírtani.Mostmár nagyon unom, tudtok valami megoldást? A nail ner repairt és a canestent próbáltam de nem volt jó. Szájon át szedhető gyógyszert nem szeretnék mert amúgy se tökéletes a májam és az még két pofon lenne neki. Most akkor mi legyen?

És ha körömgombám van akkor a gomba megtalálható a véremben meg az egész testemben is?



2013. febr. 18. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt próbáld meg, nálam mintha sikere lenne!

Én is kipróbáltam már minden drága vackot....

Egy hónapig szedtem rá gyógyszert is, nem sok javulás...

Most a leszedetésen gondolkozok, csak nem tudom hová menjek, ahol emberibbek a körülmények...

[link]

[link]

2013. febr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a nailner működött, csak sokszor és kitartóan kell kenni!
2013. febr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 egészségőr válasza:

Gombák és a nehézfémek kapcsolata.

Kezelés során, a gombás fertőzés megszűnhet ám a nehézfémterhelés marad. Amikor ismét találkozik szervezetünk a gombával ismét elszaporodhat,hiszen a "fészek" maradt.

Gombás fertőzések esetén, a nehézfémterhelés kezelése is célszerű.

2013. febr. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!