Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? A többi lent....

Mit gondoltok? A többi lent. 14éves fiú vagyok és raccsolok.

Figyelt kérdés
Eléggé idegesítő dolog az R betű helyett 3 lehetséges van amit ejtek a ,d, és ,l, az utóbbival még nem is lenne problémám, de a másik kettő már-már idegesít, pl: uram-udam, logopédushoz nem szeretnék járni, tudtok valami házi praktikát? Nagyon gáznak tartjátok?

2013. febr. 18. 18:07
 1/2 anonim válasza:

nekem is van egy 14 éves fiú ismerősöm aki nem tudja kiejteni az R hangot. mi néha szivatjuk, de csak lazán és nem áll szándékunkban megbántani ezzel. Én már hozzászoktam, fel sem tűnik, mikor beszél. Nekem az illető beszéde már így 'természetes', engem nem zavar. Ezen kívül egy főiskolás fiú ismerősöm is ugyanebben a helyzetben van, nála egy picit komolyabb is a dolog, de őt is így szoktam meg (bár néha szívatom, de ő is visszavág, szóval ez ilyen alap hülyülés, nem bántogatás).

Szerintem nem ciki és senkinek sem áll jogában ezzel csúfolni vagy emiatt leértékelni, és te se becsüld alá emiatt magad.

Amúgy házi praktikát nem tudok, ha nagyon zavar, menj el egy logopédushoz, szerintem segít. :)

2013. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor én még szerencsés is vagyok, mert nem szekál miatta senki :D A választ pedig köszi, egy kis önbizalom növelő :)
2013. febr. 18. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!