Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elmennétek homloküreggyulladás...

Elmennétek homloküreggyulladással a konferenciára?

Figyelt kérdés

Ma este kezdődik, külföldön, EU állja. De nagyon erős homloküreggyulladásom lett. Szedek gyógyszert (tegnap óta, egy nap egyet lehet). Az infralámpa nem segített, pedig szokott. Másodszorra aludnék fölpolcolt fejjel, de azért vagyok fönt, mert nem bírok aludni a folyamatos köhögéstől. Lefekvés után kb. 3 órán keresztül percenként köhögtem. Most is már fent vagyok. Nem tudom, mikor kezd hatni a gvógyszer, de csak folyik a trutyi, de nem ki az orromon, hanem hátra. Rossz a közérzetem, hányingerem van a folyamatos köhögéstől, fáj a fejem a gyulladástól. Lázam nincs.

Nem tudom, mit tegyek. Az alapítványomnak jól jönne, ha ismerkedhetnék másokkal, meg nyilván ott lenni sem rossz (bár abban a városban már vagy 10-szer voltam). Egyszerűen nem tudok dönteni. Este megy a gép. Plusz nehézség, hogy a társam reggelre mondta, hogy dönt, mert iszonyú erős benne az ellenállás, nem tudja, miért, valószínűleg nem jön, pedig minden el van rendezve már.


2013. febr. 20. 04:55
 1/2 anonim ***** válasza:
A kezelo orvosodtol kerdezd meg! Jelenleg aludni sem tudsz pl.
2013. febr. 20. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát a legjobb megoldás az lenne, ha a társad menne helyetted. Nem tenne jót szerintem az arcüregeidnek ez a repülős-nyomásváltozás, meg az egész szervezetedet megterheli egy ilyen út, én a helyedben pihennék. Az már önmagában jó dolog, hogy a trutyi folyik, ha nem előre, legalább hátra, de nem pang ott bent. Próbáld meg meggyőzni a társad, hogy ez az út most nagyon nem esne jól neked.
2013. febr. 20. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!