Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Néhány napja...

Mi lehet ez? Néhány napja vettem észre hogy a két mellem között kicsit a szegycsontom alatt lett egy pukli.

Figyelt kérdés
Elősször azt hittem hogy csak pattanás lesz, bár ez is fura volt hogy pont ott. De nem akar elmúlni. Néha vissza húzódik egész picire, alig lehet érezni de van hogy nagy lesz és ha megnyomom fáj. Szerintetek mi lehet ez? Mit csináljak vele?
2013. febr. 20. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Harmadik mell??? Na jó csak vicceltem! Talán zsircsomó (elég hülye helyen). Irány a bőrgyógyászat!
2013. febr. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet bőralatti (mélyen húzódó) pattanás is, de akár daganat is (már hallottam olyat, hogy pattanásnak hitték és mellrák volt). Én tennék rá naponta többször svédcseppes borogatást és cickafark teából készített borogatást. (esetleg hidegen sajtolt sárgabarack mag olajat). Érdemes megnézetned, hogy tudd mi ellen küzdesz, de akármit is mondanának én ezt csinálnám.
2013. febr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De az mitől van hogy néha vissza hózódik aztán meg megint nagyobb lesz?
2013. febr. 20. 11:10
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Ezért tippelek inkább a bőralatti pattanásra. Próbáld meg a svédcseppet, az össze fogja húzni.
2013. febr. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Mindenképpen megpróbálom.
2013. febr. 20. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!