Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha egy férfi barátcserje...

Ha egy férfi barátcserje készítményt szedne, akkor az tényleg csökkentené a nemi vágyat?

Figyelt kérdés
Lenne valami mellékhatása? El fog nőiesedni?

2013. febr. 21. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:

A barátcserje az agyalapi mirigyre hat, nem tartalmaz hormont. Tehát az agyalapi mirigy LH termelését serkenti, ez a luteinizáló hormon, nőknél a petesejt tüszőből való kiszabadulását idézi elő, ezért segíti a termékenységet, és ezzel a sárgatest elégtelenséget is javítja, ami a zigóta beágyazódása szempontjából fontos.


Férfiaknál az LH hormon idézi elő pl a reggeli erekciót, ebből kiindulva szerintem pont, hogy növelné a nemi vágyat. Elnőiesedést szerintem nem okozna, mert konkrétan női nemi hormon nincs benne. De ettől függetlenül nem szórakoznék vele férfi létemre, mert felesleges.

2013. febr. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt olvastam, hogy régen a szerzetesek ezt használták, hogy csökkentsék a nemi vágyat.
2013. febr. 21. 09:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát ööö...persze ezt mondták. De nem tudjuk pontosan mi is zajlott a kolostorok falai között. :-)


Egyébként elképzelhető, hogy végül is csökkentette, de én nem örülnék neki. Nálam a munka csökkenti igazán a nemi vágyat, mert este hulla vagyok, így jól bealszom, reggel meg kelni kell.

2013. febr. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!