Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bokatörés után 2,5 hónappal,...

Bokatörés után 2,5 hónappal, mit tehetnék hogy járáskor ne csak külső lábam élén járjak?

Figyelt kérdés
Röviden, volt egy belboka törésem, műtötték és kaptam bele fémeket. A gipszet már 4 hete levették,és ugye az orvos utasítására járok(már mankó nélkül) és terheltethetem ugy kb a testsúlyom 80%-ával(heti +10en valahány kilóval). Járáskor már nemigazán fáj a bokám,de persze még eléggé bicegek. Az viszont elég zavaró hogy csak a lábam külsö peremével tudok menni, a belső talpam alig ér le, ezért nem is birok nagyobb távot menni,mert baromi nagy súly terhelődik arra a részre és a sarkamra. Állóhelyzetben nehézkesen letudom nyomni alaphelyzetbe, de amint elindulok megint kezdődik. Amikor kintvagyok próbálok normálisan lépni, de olyan érzés mintha a belső rész rövidebb lenne és csak hatalmas ellensúllyal tudom csak letenni. Nagyon megterhelő. A doki semmilyen gyógytornára nemküldött, csak annyit mondott hogy jó lesz nekem majd a járkálás. Nem tudom hogy most valami külsö bokasüllyedésem lenne? vagy lúdtalp? vagy csak valami rossz rossz szokás? Esetleg tudna valaki mondani valamit? mert ez nekem sehogysem akar összejönni
2013. febr. 21. 14:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom, jelezz és kérdez ha még aktuális:

Gyógytorna az kell nekem is volt ilyen esetben.

Illetve egy jobb bokarögzítőt is kéne hordanod

2013. febr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!