Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » IBS-em (hasmenéses) van és...

IBS-em (hasmenéses) van és szorongok. Lassan ki se merek menni a lakásból. Megoldás?

Figyelt kérdés

Orvoshoz nem merek elmenni, illetve egyszer már voltam, akkor egy IBS elleni gyógyszert javasolt, de az nem segített. Azt javasolta még, hogyha ez nem válik be akkor valamelyik SSRI gyógyszert kellene kipróbálnom.

Az interneten olvastam viszont, hogy a lorazepam(tudom hogy ez nem ssri) és immodium kombináció sokaknak bevált. A kérdésem az még, hogy ha az internetről külföldről rendelek lorazepam hatóanyagú gyógyszert, hogy kipróbáljam lehet belőle bajom?



2013. febr. 21. 19:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Inkább a szorongásodat szüntesd meg.

IBS-re gyakran antidepresszánsokat írnak fel. Szedj magne b6-ot és menj ki a friss levegőre, sportolj, sétálj ilyenek. ahogy a közérzeted jobb lesz, úgy lesz jobb az emésztésed is.


Nekem is IBS-em van, de mióta nem szorongok, sokkal jobb. Már nincs hasmenésem. Puffadás sajnos megmaradt, de már sokkal jobb mint volt.

2013. márc. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!