Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánikbetegek? Miért van az,...

Pánikbetegek? Miért van az, hogy mindig visszaesek? Hogy állandóan szorongok? Félek a magánytól?

Figyelt kérdés

Egy hétig nagyon jó voltam,tegnap újra kezdődött.

Megint sirhatnékom van,szomorú,letört vagyok.

Azthittem már valamennyire javult a helyzet,de nem.

Visszaesek folyton:(((


2013. febr. 17. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Mozogj! Tavaly ugyanezekkel a tünetekkel voltam orvosnál, aki fel is írt mindenféle bogyót. Ki se váltottam őket mert csak jobban szorongtam a tudattól, hogy mostantól gyógyszerfüggő leszek. Nekem is voltak napok, amikor szinte minden rendben volt, de késöbb ugyanúgy visszatért. Aztán gondoltam egyet és elkezdtem biciklizni, heti 3-szor másfél óra gyakorlatilag két hét alatt helyre tett. Szóvalj kezdj el mozogni, vezesd le a feszültséget és minden oké lesz.
2013. febr. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia,

a visszaesés a pánikbetegség terápiája során önmagában normális dolog, hogyha heti szinten nézed. Ez nem olyasmi, ami 1-2 hét alatt el tudna múlni, ezért sajnos nem lehet arra számítani, hogy minden héten jobban leszel, mint az előzőn.

Érdemesebb hosszabb időre visszanézned, több hónapra, és úgy megvizsgálni, hogy jobban vagy-e, vagy sem.

Jársz valamilyen terápiára?

Ha gondolod, keress meg privátban, én kifejezetten erre szakosodott oktatással foglalkozom (Budapesten), és kérdésekre is szívesen válaszolok.

Minden jót.

2013. febr. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!