Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orrcsepp kérdés! Ugye most...

Orrcsepp kérdés! Ugye most még használhatom, amíg beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Egy hétig csak náthás voltam, ápoltam a családomat. Csak éjszakára használtam orrcseppet. De elfajult a betegségem, ágynak esetem lázzal és súlyos náthával. Muszáj, hogy ürüljön a váladék, ami nem tud, ha be van dugulva az orrom. Ugyanakkor nagyon aggaszt ez az orrcsepp-függőség! Viszont én még beteg vagyok, és csak akkor tudok gyógyulni, ha sokat alszom. Most is érzem, hogy a szememnél fáj, mert ott van benn a hurut. Már bocsánat! Nagyon szerencsétlenül jött ez most ki nekem.


Köszi a véleményeket és a bíztatást!



2013. febr. 24. 22:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Használj vmi kíméleteset + Sterimar-t v. vmi hasonlót. Nem leszel egy hét alatt függő.
2013. febr. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi! Most már 8-9 napja használom. Van tengervizes, coldastop, és a gyerektől "örökölt" nasivin is. De ezek nem használnak, sajnos.

De most lázas beteg vagyok, muszáj megszabadulnom a takonytól, mert arcüreg-vagy egyéb gyulladást kapok. És aludnom is kell, de nem tudok, ha be van dugulva az orrom. Már csak pár napig akarom használni az orrcseppet, amíg jobban nem leszek.

2013. febr. 24. 22:50
 3/3 A kérdező kommentje:

Még akkor úgy döntöttem, hogy használom. És mégis - elviselhetetlenné erősödött a fájdalom, amit a szememben, és a szemeim között éreztem. Nem bírtam tovább, és másnap elmentünk orvoshoz. A diagnózis: arcüreggyulladás!

Okulásképpen írom, hogy ilyenkor kell orrcseppet használni, akár két hétig is, hiába van ráírva a 4-7 nap. Lehet, hogy ez másnak egyértelmű (tehát, hogy használja), de engem akkor nagyon megrémítettek azok a szörnyű esetek az orrcsepp függőségről, amiket az interneten olvastam. Ezért ódzkodtam egy kicsit az orrcsepptől.

2013. márc. 3. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!