Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Igaz az h az orrmandulát úgy...

Igaz az h az orrmandulát úgy szokták "kivésni"?

Figyelt kérdés
Hallottam h mikor ki műtik az orrból akk azt nm kivágják hanem gyakorlatilag kivésik és utána vagy egy hétig kék zöld lesz az arcom.

2013. febr. 23. 10:11
 1/4 Mahesha válasza:

nekem még ovis koromban vették ki az orrmandulámat és elaltattak, tehát nem tudom mit csináltak, de egy biztos: nem lett se kék se zöld az arcom:D

nem is éreztem semmit:)

2013. febr. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az orr mandula egy lágy szövet, nincs azon mit vésni. Lágyabb mint az ujjbegyed, aztán abban is ,hogy szalad a kés :), ha megvágod a kezed. Nincs kék zöld bevérzés az arcon, hisz a garat hátsó falán van. Ezt nem tudom ki mondta neked, de nem volt jó szándéka vele, leginkább meg akart ijeszteni vele.

Ha majd netalántán orr plasztikát csináltatsz esetleg a későbbiekben és a csontokat fúrják faragják ott van lila folt körülötte. De most nem erre készülsz.

2013. febr. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

aha köszi szépen a válaszokat. (Y)

most készülök nemsokára kivetetni, és egy rokon azt mondta h az orrmandula olyan porcos kemény vmi, amit nem tudnak csak ugy kivágni, hanem vésni kell ami nagyon fájdalmas és utána egy hétig kék lesz az arcom. gondoltam h csak ijesztgetni akart vele, de azért ink megkérdezek másokat is. :)

2013. febr. 23. 11:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz utána, csak kb 1 hétig alig tudsz majd beszélni(Fájni fog ha kinyitod a szád!)!
2013. febr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!