Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rálehet szokni a sanax 0,25-ös...

Rálehet szokni a sanax 0,25-ös-re?

Figyelt kérdés
Sajnos olyan problémával küzködök, hogy már napok óta, ogy bármlyen fáradt is vagyok nem tudok magamtól elaludni. Már amikor próbálok elaludni, arra gondolok, hogy "Úr Isten úgy sem tudok elaludni." Szinte már bebeszélem magamnak és szerintem ezért felis idegesítem magam. Ilyenkor egy fél vagy egy egész sanaxot bekapok és már alszok is. Rálehet erre szokni, és ha már rászokik az ember milyen következményekkel jár? Esetleg a dózist is megkel növelni a hatásosság érdekében? Nem tudom, hogy segítsek magamon, már beleörülök, hogy csak a nyugtató segít az elalvásban.
2009. szept. 10. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

xanax nem sanax és a válasz igen rálehet szokni...

Inkább h

Hovat szedj az egészségesebb...én is van,hogy beveszem a xanaxot mert nemtudok aludni,de nem minden nap...

Hova-Tej-Nyugtató baba tusfürdő és tea

2009. szept. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Rá lehet szokni. Következménye az, hogy sosem tudsz anélkül elaludni, hogy ne vegyél be egy bogyót, holott lehet, hogy nélküle is el tudnál aludni.
2009. szept. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondjàk rà lehet szokni! De van valami gyogyszer, màr nem tudom mi a neve, ami az elalvàst segiti elö, nem nyugtato hatàsu, csak gyorsabban elalszol töle! Meg van stilnox! De talàn kiprobàlhatnàd a nyugtatohatàssal biro gyogynövényeket!

elalvàst segitö gyogyszer ezt irtam be a googleba, sok mindent kidobott, olvasgass utànna kicsit, de mindenképp hagyd abba a nyugtatot!

2009. szept. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Igen, épp így lehet rászokni. A következmények: függőség, depresszió, kórházi kezelés...
2009. szept. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

igen.


próbáld meg a sedatif-ot, homeopátiás. :)

2009. szept. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is szedek néha xanaxot, mert nem tudok elaludni. Mostanában nagyon nem, ezért hetente egyszer, vagy akár kétszer is bevetem. De vigyázok, hogy ne szokjak rá, így felváltva szedem a Hova nevű gyógyszerrel, az nem vényköteles, és komló meg macskagyökér van benne.


Ami még bejött, az a Teekanne 'Sweet Dreams' nevű teája. Ha azzal beveszek egy hovát, akkor az van olyan jó, mint a xanax :)

2009. szept. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Rá lehet szokni, erőteljes függőséget és halálos mellék hatásokat vált ki. Mint szuicid gondolatok, pánik betegség, és elvonási tünetek. (Ahogy az egyik válaszoló már írta.)

Kevesen tudják, de ezek a gyógyszerek erőteljesebb függőséget okoznak, mint az alkohol, és komolyabbak az elvonási tünetek, mint a marihuánánál.


Ezzel az erővel szerezz be spurit, és ne is aludj el, egyszercsak majd beájulsz az ágyba.


Egyébként csak azután térj vissza a gógyszerhez, miután minden itt felsorolt módszer hatástalan.

1X egy héten, még elmegy.

Amúgy meg nem kell kétségbeesni, mert az alvás megvonás, a kialvatlanság csak több hét múlva okoz komolyabb következményeket.

2009. szept. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Persze,hogy rálehet szokni.Irta valaki előttem a Stilnoxot vigyázzat mert arra is keményen rálehet szokni sőt annak olyan hatása van hevesabban ver a sziv meg ilyesmi:(Gyogynövényes dolgokat probáljál ki inkább:)Sedogelat,Hova,Sedacure ezek jok:)
2009. szept. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Franciska franciska válasza:
Egy évig szedtem sanaxot es frontint kb 2-3 mg-ot ,alvászavar miatt!a vege az lett,hogy át fordult teljesen es mar attol nem tudtam aludni.Olyan súlyos memória es alvaszavarom lett,hogy azt hittem valami komoly mentális problémám van vagy megorultem!ja!allando vizelesi ingerem volt,amitől végképp nem tudtam aludni,felkerestem egy neves pszihiatert,aki közölte hogy súlyos gyogyszer függőségem van es ez a mindkét gyogyszer mellékhatása!probaltam egyedul letenni!nem kívánom senkinek!hanyas,fejgorcs
2014. aug. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!