Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rálehet szokni az evésre?

Rálehet szokni az evésre?

Figyelt kérdés
folyamatosan ennem kell. nem bírom ki egyszerüen kaja nélkül. gondoltam rá hogy csak az unalom miatt, de hát nemtudom, elég durva:D
2010. okt. 3. 21:20
 1/5 anonim ***** válasza:
persze, hogy rá lehet. Kényszeresen eszel, mindig rágcsálnod kell valamit. De azért próbáld megállni, vagy ha végképp nem tudod akkor, gyümölcsöt, répát, vagy valami egészségeset pl. tv-zés közben. Lehetőleg este 8kor ne egy nagy tál rakott krumplival ülj a tv elé! :D
2010. okt. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
énis próbálok répát almát stb-t enniii:D olyannehéz mindig eltervezem hogy holnaptól rendszeresen fogok enni. nem összevissza folyamatosan mindent, de nehéz. 46 kilo körül mozgok egy ideje. de félek ha így folytatom feljebb megy..:D
2010. okt. 3. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy feljebb megy. Sajna rá kell magad kényszeríteni, hogy ne! Én joghurtot szoktam este enni!
2010. okt. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fald inkább a helyesírási kézikönyvet!
2010. okt. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hagyjuk már ezt a helyeírást. most ha nem tudok helyes írni, javítsd kim agadba, mosolyodj el rajtam, és örüljmint majom a farkának h te letudtad volna írni helyesen :) ezeket a kommentárokat meg tartsd meg annak aki kíváncsirá. na szépnapot
2010. okt. 4. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!