Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Napokba náthás lettem. Egyfoly...

Napokba náthás lettem. Egyfolytába könnyezik a szemem és érzékeny a fényre, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lehetőleg házipraktikák érdekelnének. Köszönöm.
2013. febr. 26. 15:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Velem is ugyan ez van pont, csak nekem dolgoznom is kell közbe mert betegszabira csak úgy nem mehetek el, orvoshoz meg így nem volt kedvem elmenni szóval én is házi praktikákat alkalmazok.

Nos igyál meleg teát, lehetőleg gyümölcsteákat, amibe van vitamin, de javaslom hogy mézet is eszegessél, mert oké hogy most nem fáj a torkod de egy idő után lefog rakódni ott is a váladék, tehát nem árt ha azt is karbantartod, mert ennyivel is hamarabb gyógyulsz meg.

C-vitamint azt egyed szinte, gyógyszertárakba kikapod recept nélkül, meg vehetsz ilyen szopogató tablettát is lehetőleg mentholosat mert az is tisztítja a légutakat, és azzal is előrébb vagy. Orrcseppet is használhatsz, és lehetőleg öltözz melegen még ebbe a jó időbe is, lényeg hogy izzadj de ne nagyon ha a szabadban vagy.

2013. febr. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!