Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vesekő hogyan orvosolható?

Vesekő hogyan orvosolható?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet orvosolni ha valakinek van egy kis vese köve? Mondjuk nem biztos hogy az van csak feltételezik mert egy kicsi vért mutatott ki a vizelet vizelet vizsgálaton és vese kőre gyanakodnak.


Köszönöm előre is a válaszokat!


2013. febr. 26. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt régebben 3 gyufafej nagyságú kövem, amelyek pár nap alatt távoztak. Csak akkor vettem észre, amikor már görcsök közt fetrengtem. Kaptam néhány fájdalomcsillapítót, szenvedtem egy héten át, de kijöttek.


Később megint voltak, de azokat feloldotta az a pezsgőtabletta, amit a doki felírt. Mókás volt mindig lakmuszpapírra pisilni és az szerint beállítani a gyógyszert. No meg a gyomrom se nagyon bírta, égett egész idő alatt.


Ha meg nagyok már, akkor vagy ultrahanggal szétzúzzák, vagy műtik...

2013. febr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem köszi szépen ! :)
2013. febr. 26. 23:53
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Alkoholmentes sort fogyasszal par napig, mivel ennek is van tisztito hatasa!
2013. febr. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ment a jel köszönöm! :)))

Igen ezt már mondták jó páran de nem gondoltam volna hogy hat valamit :))))

2013. febr. 27. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!