Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet hogy pánikbeteg vagyok?...

Lehet hogy pánikbeteg vagyok? Súlyos haláleset volt a családomban. Után tapasztaltam ezeket a tüneteket:állandó hangulat ingadozás, feszültség, nagyon kevés ember engedek magam köré, a legtöbbtől tartok. Tovább lent.

Figyelt kérdés

Ha a barátokkal elmennénk szórakozni és iszok egy kevéskét, akár egy rossz szó és egyből rám jön a sírás és a levegőt is kapkodom. Mindez egyik percről a másikra.

Az emberekhez való viszonyulásom borzalmas.Depressziós nem hiszem hogy lennék, ugyanis minden oké körülöttem. Boldog párkapcsolatban élek, szeretek eljárni szórakozni, de csak ismert emberek közé és olyanokkal akikben megbízok.

Gondoltam már az asztmára is mikor a légszomj jön rám..mivel sokan cigiznek körülöttem és én is szoktam.

De ez a légszomj csak akkor jön rám ha néha iszok egy kevéskét. A hétköznapokban csak szorongás tölt el.



2013. márc. 2. 12:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Pánik, szorongás vagy depresszió lehet. Pszichiáter szakorvoshoz érdemes fordulni, ő tudja pontosan megmondani mi a gond, segíteni is ő tud.
2013. márc. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!