Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Még sosem kaptam el hányás-has...

Még sosem kaptam el hányás-hasmenéses vírust. Ez hogy lehet? Anya azt mondta még kiskoromban sem. Ez immunrendszer vagy gyomor függő?

Figyelt kérdés
A gyomorfüggőt azért írom, mert nekem hashajtótól sem megy a hasam, egyszerűen nekem nem hat.
2013. márc. 4. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Immunrendszer függő.Úgy tűnik a szervezeted könnyen le tudja gyűrni az ilyen vírusokat.
2013. márc. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pl angyon szorulásos vagyok mégis elkaptam már egyszer a hányós fosósat, de azóta többet nem valószinüleg már immunis vagyok rá pedig nem rég a férjemnek volt és én ápoltam mmgsem kaptam el. Volt még egyszer egy bél fertőzésem is akkor is volt hasmenésem még a teától is. Igy nem bél vagy gyomor függő a dolog. Ha jön egy olyan vírus akkor nem számít az hogy amugy milyen az emésztésed.
2013. márc. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem orulj neki, és csak így tovább!

Nem kellemes hidd el, szívesen cserélnék veled.

Nekem nyáron pont a táborban jott ez.

A szuleim jottek értem éjfélkor.

Utána diétáztam. Mert kellett. Úgy lefogytam mint a pinty!

Elso nap csak hányás volt másnap jott a durva hasmenés.

Szóval gratula. Kopogd le!!!

2013. márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi.:D
2013. márc. 5. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!