Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok szegyenlos?...

Miért vagyok szegyenlos? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

15 éves vagyok a tetszik egy fiu akkor nagyon szegyenlosen viselkedem vele,vmikor nem birok a szemébe nézzni.

Ask.fm-en meg kérdeztem azta fiut aki tetszik hogy zavarja-e ha egy lány felos és azt válaszolta hogy igen...mert az unalmas ha egy lány felos.

Nem szeretnék tobbet szegyenlos lenni..valamit kell tennem..de mit??


2013. márc. 4. 23:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát én nem vagyok ebben szakértő, de azt szokták tanácsolni hogy annak ellenére hogy félénk vagy, próbálj mégis ilyen helyzetekbe kerülni, próbálj vele mégis beszélni, vagy mittomén ilyen korban miket szoktak csinálni, hülyéskedni... Ha nem tudsz feloldódni, ne könyveld el kudarcnak, fogd fel úgy, hogy most is tettél valamit azért, hogy könnyebb legyen felszabadultan viselkedned. Általában nem egyik pillanatról a másikra következik be a változás. Amúgy meg szerintem az elején még nagyon aranyos tud lenni, ha valaki kicsit félénk (persze ennek kis idővel el kell múlnia).
2013. márc. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!