Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ha nagyon stressze...

Mit tegyek? Ha nagyon stresszelek elkezdek reszketni.

Figyelt kérdés

2013. márc. 5. 10:52
 1/3 anonim válasza:

Javaslom, hogy próbáld ki a Life Care BIO termékeket, nagyon jó stressz oldó hatásuk van, én is mivel diák vagyok, a vizsgaidózakban nagy a stressz, de ez segitett.

A BIO termékek előnyei, hogy nincs mellékhatás, használhatod nyugodtan negativ következmények nélkül.

És ha regisztrálsz a [link] (ingyenes regisztráció), kapsz 20% árengedményt.

Nézd meg a Noni készitményeket.

Bármilyen kérdés esetén, utt az e-mail cimem:

csaby_papdan@yahoo.com


Megéri kipróbálni.

2013. márc. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
En ezt a problémát nem gyógyszerekkel szeretném megszüntetni, de azért köszönöm szépen!
2013. márc. 8. 13:13
 3/3 anonim válasza:
Menj el autogén tréningre ! Ott kb 10 féle relaxációs módot tanulsz amivel minden egyes testrészedet el tudod lazítani és ha rendszeresen gyakorlod csak rá gondolsz valamidre amit befeszítessz pl láb már el is lazul .Sztem nagyon hasznos és jobb mint különböző orvosságok , nekem bejött!!! :)
2013. márc. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!