Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogok-e még nőni?

Fogok-e még nőni?

Figyelt kérdés

13 vagyok 160 körül és nem nagyon eszek zöldséget,gyümölcsöt csak húst meg szénhidrátot ill. multivitamint szedek.

Meg adjon már valaki tanácsot hogyan tudom magam visszaszoktatni a zöldségekre,gyümölcsökre.



2013. márc. 6. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyümölcs dolognál nem a visszaszokásról van szó. Nincs olyan ember, aki ne szeretné a gyümölcsöt, zöldséget. Egyszerűen csak többet kell enned belőle. Akaraterőre van szükséged. Ha sportolsz, és egészségesebben étkezel, biztos hamarabb meg fogsz nőni. Általam tapasztalt dolog, hogy sokat eszek, megvárom míg leülepszik kicsit, majd lemozgom. Max 24 éves koráig nő az ember, ne aggódj :)
2013. márc. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 poiu ***** válasza:

L/F? A lányok korábban érnek és hamarabb marad abba a növekedésük.

Zöldség: mama főz? Köretnek kellene zöldséget enni tészta helyett. Lehet sütni is, szereted a kínai kaját?

2013. júl. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
13/F
2013. júl. 22. 19:03
 4/6 poiu ***** válasza:
A fiúk 12 és 16 éves koruk között átlagosan 30 centit nőnek, úgyhogy türelem. Kicsit attól is függ, hogy mikor kezdődött az érésed (pl. első magömlés). Ha az átlaghoz képest későn, akkor csak most kezdesz el igazán nőni. A szüleid magasságán is múlik.
2013. júl. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

apam 180

anyam 165

2013. júl. 22. 22:31
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem a szüleim pont ugyanekkorák és 182cm vagyok most 18 évesen.
2013. júl. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!