Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SURGOS VALASZ KENE! Miert...

SURGOS VALASZ KENE! Miert vagyok rosszul tole?

Figyelt kérdés
Miert vagyok mostanaban rosszul a nasiktol? Multkor elegge szedultem es megallni nem tudtam segitseg nelkul..miert van ez?

2013. márc. 6. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
esetleg cukorbetegség?
2013. márc. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam mar. Ra en is..nem tudom..anyueknak sse merek szolni meg senkinek...
2013. márc. 6. 16:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem értem miért nem mersz a szüleidnek szólni? Ez az egy megoldás kínálkozik. Elegendő folyadékot addig is igyál!
2013. márc. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azert nem merem nekik elmondani mert felek h kirohognek..mar akkor rohognek ha azt mondom h nem kerek csokit stb..szerintem ilyenek utan te se mernel kiallni azzal h lehet h cukorbeteg vagyok..
2013. márc. 6. 22:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Családban van nagyszülő, esetleg nagyobb testvér? Egyedül is le mehetsz a gyerekorvoshoz is és elmondod neki a problémádat. Ezt meg kell oldanod!
2013. márc. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
14 vagyok ..:)
2013. márc. 7. 15:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor te már nem vagy olyan kicsi gyerek, hogy ne tudnál elmenni a gyerekorvosodhoz. Nézd meg hogy mikor rendel, és vidd magaddal a TB kártyádat is.
2013. márc. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem cukorbetegség.Anyukámnak az van.
2013. márc. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tudom mikor rendel..es pont az a baj hogy suliidoben....+ az orvos eleg jo ismerosunk..szval apuekat is felhivna..
2013. márc. 9. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!