Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vízhólyag. Kiszúrjam, vagy...

Vízhólyag. Kiszúrjam, vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Vasárnap jött ki, azóta megvan, úgy két és fél centis, először nagyobb volt, de egy kicsit visszahúzódott. A talpamon van, pont a közepén így nehezen tudok menni, konkrétan csak oldalasan a lábammal, és már eléggé fárasztó..a másikon is volt, és van egy kisebb, de az nem zavaró, szinte észre se veszem. Kicsit sötétebb színű is, mintha koszos lenne pedig fürdések után is ilyen..puhább is mint az elején, de nem tudom érdemes e kiszúrnom, úgy gyorsabban eltűnik?
2013. márc. 6. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Hát amikor én kiszúrtam, nagyon megbántam, mert fájt. Esetleg akkor talán érdemes, amikor már nagyon laza puha.
2013. márc. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
89%
Nem szabad kiszúrni úgy tudom.
2013. márc. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kevésbé fáj, ha kiszúrod.
2013. márc. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Huh, kicsit eltérő válaszokat kaptam :S Érdemes akkor várnom míg teljesen megpuhul a bőr, és utána kiszúrnom?
2013. márc. 6. 19:25
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2013. márc. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalt túrázóknál ezért van tű és cérna. A hólyagon át fűznek egy ki cérnát, minkét végén hagynak egy kicsit kilógni. Ez szépen lassan kivezeti a hólyag folyadék tartalmát és a bőr rátapad az alapjára. Lejön ugyan később, de addigra a hólyag alapja már hámosodott.
2013. márc. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem próbálom meg mert elég vastag/kemény még rajta a bőr, és azthiszem ez eléggé fájna..legutóbbi vízhólyagomnál kiszúrtam mert vékony volt és tudtam "mozgatni" a tartalmát, ennyire még nem jött ki egyszer se :/ Áztassam sokat hogy puhuljon? Vagy kenegessem esetleg valamivel? Iszonyú idegesítő na meg fárasztó így menni, a cipőbe is alig férek bele mert egyből nyomja :S
2013. márc. 6. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!