Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Eltört a nagylábujjam?

Eltört a nagylábujjam?

Figyelt kérdés

Ma kora délután a barátnőméknél felszaladtam a csempelépcsőn, és véletlenül belerúgtam. Ott akkor is fájt, ha nem értem hozzá. Lejegeltem, aztán pár óra múlva már csak zsibbadt (nem mozdítottam meg, mivel az asztalnál ülve beszélgettünk). Ha finoman hozzáérek nem fáj, de zsibbad, zokniban is láthatóan fel van dagadva, ha megnyomom/megpróbálok járni fáj (nem is tudok rajta járni). Mozgatni se tudom. Fél lábon ugrálva tudok csak közlekedni. Már anya adott rá ilyen zúzódásra való krémet jó pár órája, de semmit nem használt. Fentről az első behajlítható helyen fáj. A képen annyira nem látszik a különbség (a jobb oldali az):

[link]



2013. márc. 6. 19:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Most már csak ritkán, de belee-belenyilall a fájdalom. (14/L)
2013. márc. 6. 19:27
 2/3 A kérdező kommentje:
És jéghideg.
2013. márc. 6. 19:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Röntgen tudna erre biztos választ adni.
2013. márc. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!