Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Visszérre, hajszálerekre...

Visszérre, hajszálerekre valami tipp? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Tini koromban nagyon meghíztam (+20 kg) és nagyon sokat ültem, törökülésben is. Szépen hazavágtam a lábamat, egy csomó hajszálér kijött rajta. Panaszom sose volt, csak ronda. Mára sikerült lefogynom az a 20 kilót és rendszeresen mozgok, forró fürdőt ritkán veszek, változatosan étkezem és úgy látom javult egy kicsit a helyzet! Még látszanak, de már nem olyan durván (nyilván a bőröm összébb húzódott fogyás után.) Tudtok valami tippet adni, ami nektek bevált? Váltózuhany..? Ha számítógépnél ülök, akkor is fölteszem az egyik polcra kinyújtva a lábam törökülés helyett, szóval ilyenekre már odafigyelek...

2013. márc. 6. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam, hogy a diófalevélkivonat nagyon jó a hajszálerek kezelésére. Tán vissza is húzódik tőle, tehát nem fog annyira látszódni, de... Még nem próbáltam, szóval nem tapasztalatból beszélek. Várom a tavaszt, hogy megcsinálhassam. :) Nagymamám lábán szeretném majd kipróbálni! :)
2013. márc. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Salx Narval ***** válasza:
Sajnos én is csak mások által javasolt szereket, módszereket tudok mondani, de úgy vélem akinek baja van, nem veszít semmit, ha mindent kipróbál.Én elsőként az orvosok véleményét kérném ki, hiszen egy alapos vizsgálat sok problémára megoldást jelenthet, így a kezelés is célirányos lehet. Aztán, ha nincs eredmény, jöhet minden más.:D Nos amit hatásosnak tartanak, vadgesztenye kivonat, fekete nadálytőkrém, árnika krém, kerti ruta(sárga krém),K,A,C,E,vitamint tartalmazó krémek,mágnes és fényterápia, lézeres kezelés, iszapkezelés,stb.
2013. márc. 7. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Vadgesztenyés krémeket én is próbáltam (többet is), orvosok meg kb. annyit tudnak erre mondani, hogy polcoljam föl minél gyakrabban a lában. Ehh :D Rengeteg zöldséget eszek, vitamint is szedek rendszeresen, de szerintem a sport tett neki eddig a legtöbb jót! Ja és nem futást meg mindenféle ugrabugrát csinálok, hanem saját testsúlyos erősítést, néha úszok, bringázok.

2013. márc. 7. 10:12
 4/6 Salx Narval ***** válasza:
Azért ez így nem teljesen igaz,mármint, hogy az orvosok csak hümmögnek.:D Nem mondom, hogy ilyen nincs, de ha kéred a háziorvosodat, kutya kötelessége beutalót adni,szakrendelésre, ahol akár lézeres kezelést, sebészi beavatkozást is végeznek, a súlyosság mértékétől függően.Én arra biztatnálak, hogy menj dokihoz és ne hagyd magad lerázni. A neten is informálódhatsz az orvosi kezelésekről, csak keresni kell, ezzel kapcsolatos fórumok is vannak, ahol más betegekkel beszélgethetsz. Fiatal vagy még ahhoz, hogy beérd némi javulással.Nem kell félni az orvosoktól, nem vagdalnak mindjárt, kezelések is vannak.
2013. márc. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mivel nincs panaszom, egy lézeres kezelés szépészeti beavatkozásnak számítana :/
2013. márc. 8. 23:21
 6/6 Salx Narval ***** válasza:
Esetleg rutaskorbin tablettát is felírhatnak, ez a sárga kenőcshöz hasonlóan a kerti ruta hatóanyagaira épül. Talán próbáld ki előbb a krémet. Nem akarlak én minden áron orvoshoz küldeni, ne érts félre.:D
2013. márc. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!