Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az aranyér minden esetben fáj?

Az aranyér minden esetben fáj?

Figyelt kérdés
Régebb óta van egy duzzadt ér a nyílásomban, de kb 2-3 havonta szokott néhány napig fájni székelésnél, illetve utána a tisztításnál. Egyébként nincsen semmi fájdalmam. Ez is aranyér?

2013. márc. 7. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Par napig kend neogranormonnal, vagy bepanthennel, vagy mas hamositoval, es akkor nem fog fajni, elmulik.... legalabbis nekem el szokott, es mar joideje nem fajt.... bar azt nem tudom, hogy most van e ott duzzadt er, nem szoktam nezegetni:D
2013. márc. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem fáj minden esetben. Megfelelő életmóddal és étrenddel akár tünetmentessé is tehető.
2013. márc. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

és el is múlik a kenőcstől, vagy csak tünetmentes lesz?

illetve a néha gennyes széklet is aranyérre utal?

2013. márc. 7. 15:04
 4/7 anonim ***** válasza:

Hat nem faj, az tuti, de elmeletileg ha egyszer kialakul, akkor mar visszajohet akarmikor megfelelo terhelesre, hatasra


Viszont a gennyes szeklet az mar nagy gaz... szerintem koze nincs az aranyerhez, ha ilyened van, eddemes egy dokit meglatogatni

2013. márc. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszönöm!

urológus, vagy ki foglalkozik ezzel?

2013. márc. 7. 15:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Nemtom, hazidoki majd beutal a megfelelo helyre:)
2013. márc. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

rendben! :)

és ki kell javítanom, nem genny, hanem nyák volt székelésnél, rosszul fejeztem ki magam

2013. márc. 7. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!