Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért felejtek sokat mostanában?

Miért felejtek sokat mostanában?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat felejtek.Ha olvasok akkor elfejetem amit olvastam,és a tanulással,is ugyan ez a helyzet.Meg nagyon lustának érzem maga hamar elfáradok.
2013. márc. 8. 08:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem voltál mostanában beteg? Vérszegény nem vagy? Alszol eleget?
2013. márc. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! A felejtés oka leggyakrabban az, hogy az agyi erekben nem áramol megfelelőképp a vér, illetve a fáradtság oka lehet egy általános egészségi kimerülés. Nem kell ettől megijedni, tavasszal az ilyesmi megszokott... Hogyan őrzöd az egészségedet, mit teszel a testedért, hogy jól legyen? A felejtésre érdemes kipróbálni a Gingko-t, a fáradtságra pedig javasolnék egy szép, örömteli tavaszi tiszítókúrát! Én is épp most fejeztem be egyet, és azóta egész más a világ! :D Ha érdekel, szívesen adok tanácsot, írj üzenetet, vagy levelet (margov85@gmail.com) Szép napot! :)
2013. márc. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!