Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami gond van velem, de...

Valami gond van velem, de mitől lehet vajon, hogy a mellem semmit sem nőtt? Egyáltalán tényleg semmit, olyan mint egy fiúnak, tényleg semmit nem nőtt meg, még melltartó se meg semmi sem kéne (persze azért veszek) de ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, persze az önbizalmam a szőnyeg alatt, annyira rossz látni, hogy a 12éves kisgyerekeknek már milyen szép mellük van, nekem meg nem fejlődött velem, egyszerűen nem bírom magam elfogadni, lehet hogy másnak ez semmi de nekem életromboló hatású, mi a gond a szervezetemmel.
2013. márc. 8. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Ennek som minden oka lehet. Nem hiszem,hogy gond van a szervezeteddel. Menstruációd ha van, vagy elkezdtél pubertáskor szőrösödni, derekad nőiesedett, akkor női hormon van benned.Lehet, hogy egyszerűen ilyen a genetikád. Közvetlen rokonaid közül a nőknek is kis mellük van?
2013. márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*első vagyok, nem sok oka lehet
2013. márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

a családban mindenkinek nagy melle van

hát koplaltam ezért már 3 éve nem jött meg

2013. márc. 8. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!