Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Enyhe szurkáló érzés a melkas...

Enyhe szurkáló érzés a melkas bal oldalán?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem,hogy 24 éves koromban,3 évvel ezelőtt munka (autószerelés) közben hirtelen erős szúró fájdalmat éreztem a mellkasom bal oldalán,mivel az autó alatt fekve szereltem a pár másodpercig tartó szúró fájdalomtól teljesen összegörnyedtem,pár perc elteltével semmit sem éreztem a fájdalomból!Napokkal hetekkel később észrevettem szintén a mellkasom bal oldal körüli nagyon enyhe szurkáló fájdalmat,majd hónapokkal később észrevettem ,hogy lefekvéskor majd ki ugrik a szivem,a torkomban,fülemben éreztem a szivverésem,de a pulzusom normális volt,ugytudom,hogy ez a szivdobogás érzet!?Később az idő múlásával már nappal,munka közben is erőssen dobog a szivem,miközben nem végzek fizikai munkát,nyugalmi állapotban vagyok,és megmaradt az enyhe szuró fájdalom a mellkasomban!

Tudom,hogy ezt igy látatlanból nagyon nehéz,lehetetlen megválaszolni!?



2013. márc. 8. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen jellegű panasszal orvoshoz kell fordulni, ez nem a fórumra való téma.
2013. márc. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz?!
2013. márc. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért csak valamit tud valaki mondani itt,hogy mégis mi lehet?
2013. márc. 8. 22:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Szívritmuszavar, hipertónia..
2013. márc. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Voltam dokinál,elmondtam amit itt leirtam majd megvizsgált a

fonendoszkóp-jával ezután anyit mondott "hát igen" és kérdezte,hogy sokat idegeskedek és stresszes e a munkám,a válaszom kicsit!Majd felirt egy doboz metoprolol 50mg,napi fél bogyót!

Úgy vettem észre mintha napi szinten jelentkeznénk nála ilyen panaszokkal,vagy csak gondolom: "jó lesz ez neki ha meg nem úgyis visszajön és irokfel másik gyógyszert"

Szerintetek ez kielégitő vizsgálat,vagy menjek el egy magánrendelőbe részletesebb kivizsgálásra?

2013. márc. 17. 11:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!