Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kb golflabda nagyságú fájdalmo...

Kb golflabda nagyságú fájdalmos csomó a hónaljamban?

Figyelt kérdés

4éve jönnek elő kisebb nagyobb csomók, amik egy hétig fájnak majd kifakadnak. Rengeteg orvosnál voltam, egyik sem tudta mi a bajom.. volt már szőrtüszőgyulladástól daganatig minden... Egy krém vagy gyógyszer sem segít és a vérképem is tökéletes, azt mondják az orvosok, ha nem látnák el se hinnék... tényleg nagyon csúnya.. hegek is maradnak utána.

Most megint előjött ilyen óriàsi csomó és rettenetesen fáj :(

Valakinek volt esetleg hasonló baja? vagy vmi ötlet, h mit csináljak?


2013. márc. 10. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is volt hasonló, bár nem ilyen nagy és heg is maradt utána... Nekem azt mondta a bőrgyógyász, hogy ez izzadság mirigy gyulladás. Ha kifakad, vagy elmúlik, semmi teendő, ha nem múlik, menjek vissza és kikaparja. Én vékony szelet uborkát tettem rá egy sebtapasszal, az egy fél nap alatt kiszívta és utána tudtam kinyomni, hát... nagyon undorító volt.... De valamit tegyél rá, krumpliszeletet vagy uborkát!
2013. márc. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen.. nagyon undorító, eddig egy hét volt mire kifakadtak. De ez annyira nagy :( előtte paradicsommal próbálkoztam, csak nehéz volt odahelyezni hogy ott is maradjon. Ès már nagyon unalmas, hogy előjönnek.

Köszi!

2013. márc. 10. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!