Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csomó van a hónaljamban. Mi...

Csomó van a hónaljamban. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A hónaljamban egy borsónyi nagyságú csomót lehet kitapintani. Nyomásra fáj is.
2009. okt. 29. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Ártalmatlan nyirokcsomó-duzzanat.

2. Nyirokcsomó-daganat.

Menj orvoshoz, ő többet tud mondani.

2009. okt. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

akkor ez normális? nekem is szokott lenni...már évek óta. de az orvosok nem tudtak rá mondani semmi, meg neten sem találok semmit

izzadós vagy? mert én igen. lehet, hogy amiatt gyulladnak be a verejtékmirigyek?

2009. okt. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is volt 2 az 1ik elmult a másik még mindig meg van, én voltam velük orvosnál kaptam rájuk 2 fajta kenöcsöt, leapadtak erre az 1ik elmult a másik megmaradt apadt állapotban:D:D van rajta 1kis nyilás is engem zavar de nem lehet mit tenni
2009. okt. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Izzadós vagyok, igen. :-/
2009. okt. 29. 15:05
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor lehet, hogy verejtékmirigy gyulladás... próbáld ebben a pár napban (mert annyi és el fog múlni) akármennyire is nehéz kerülni a stiftes/golyós dezodorokat. Ezek el tudják tömíteni a mirigyeket és rátesznek egy lapáttal a gyulladásra.
2009. okt. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Oké. :-) Köszönöm a válaszokat! Csak kicsit megijedtem, de akkor nem kell rohannom dokihoz. :-)
2009. okt. 29. 17:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy innen nem tudunk sokat mondani. A csomó lehet egy begyulladt verejték mirigy/faggyú mirigy, melyek teljesen ártalmatlanok. De az emlőrák a hónalji nyirokcsomókba ad metasztázist. De a nyirokcsomó megfázáskor is megduzzadhat, és ilyenkor sincs vele gond. Még nyirokdaganatoknál is megduzzadhat.

Szóval, bármi lehet, aki azt mondja, hogy innen a netről bármit is meg tud állapítani, az hazudik...

2009. okt. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!