Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hastorna után, mi bajom...

Hastorna után, mi bajom lehet? Vagy bajom van?

Figyelt kérdés
Holnap lesz egy hete,hogy először elmentem fitness-be.Nagyon erős hasizom tornát csináltam padon. Keddtől péntekig iszonyatos izomlázam volt,most pedig nem tudom használni az "alhasi izmomat". A hasamnak is "más alakja" van és olyan mintha fellenne puffadva,nagyobb mint tornázás előtt volt. Mi az oka? Mit csináltam rosszul? Mit tehetek ellene? Nagy bajom van,vagy csak hipochonder vagyok?

2013. márc. 11. 16:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, 15/lány..
2013. márc. 11. 16:41
 2/5 anonim ***** válasza:

Be kell melegíteni.

Fokozatosan kell emelni az edzés időtartamát és intenzitását.


Túlzásba vitted a gyakorlatokat mert Hero vagy

Pihentesd

Semmi bajod nincs..

2013. márc. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De előtte tornáztam rá itthon is.. lassan emeltem az edzések számát....ezért nemértem...bár lehetmh ez a probléma.... köszönöm :)
2013. márc. 11. 16:51
 4/5 anonim ***** válasza:
vigyázz mert én például sérvet kaptam, pedig nem nagyon erőltettem meg magam és még csak kövér sem vagyok.. :D könnyen összetéveszthető az izomlázzal, ha fáj akkor inkább hagyjad pár napig, mert többet ártasz mint segítesz..
2013. ápr. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Simon0211 ***** válasza:
Abban az előző kommentelőnek igaza van ha izmláz esetén pihentetni kell az izmot vagy nagyon kis intenzitású gyakorlatot végezni rá, hogy fokozd az adott területen a vérellátást így fokozva a felgyülemlet tejsavó "eltakarítását". Viszont a hasizmok különleges izmok, olyanok mint a vádli vagy az alsó hátizmaink. Őket jóval gyakrabban lehet edzeni, a mindennapos terheléshez van szokva. Ezért hasizmokat bátran 2-3 naponta is. Az hogy mitől puffadt fel a hasad nem tudom megmondani. Személy szerint elsőre nekem is az alhasi sérv ugrott be. Vagy belső vérzés, bár lehet nagyon élénk a fantáziám.
2013. ápr. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!