Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Körömgombára mi a leghatásosab...

Emi 79 kérdése:

Körömgombára mi a leghatásosabb gyógymód?

Figyelt kérdés
Sokmindent kipróbáltunk de eddig sajnos sikertelenül.Hónapok óta küszködünk vele.

2013. márc. 12. 19:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez! Egy liter vízhez adsz egy deci ecetet, fél deci hípót és egy káváskanál klórmeszet. Ebben a langyos lében naponta 2-3x áztatod a lábad 10-15 percig, közben pedig finom körömkefével kefélgesd át a körmeidet. 2-3 héten belül a gomba eltakarodik. Végleg!!!
2013. márc. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Úristen! Meg ne tedd,amit az előző írt!Olyan hámsérülésed lehet,h lábra sem tudsz állni. Házilag sajnos nincs igazán hatásos módszer,de megpróbálhatod a reklámokban látott ecsetelőket. Ha az sem segít, belsőleg kell gombaölő készítményt szedni.Az biztos.
2013. márc. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Ecetet én is mondom, aztán még lehet talán jó a szódabikarbóna. Én kipróbálnám amit az első mond, jól hangzik. P*ncira yoghurtot szoktak, azt is kipróbálhatod.
2013. márc. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%
Emberek! Nem a középkorban vagyunk. Higgyétek el,ha ilyen praktikák jók lennének nem járkálna minden 4. ember körömgombával.
2013. márc. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Semmilyen hámsérülést nem okoz. Kipróbált dolog, méghozzá saját magamon próbáltam ki uszodában összeszedett lábgomba ellen. Kiválóan működik! /megjegyzem előtte mindenféle hülyeséggel - Canesten és társai - próbálkoztam - de a gomba sikeresen ellenállt/ Ha gondolod, meg se próbáld, inkább vegyél több ezer forintért teljesen hatástalan szereket. /első voltam/
2013. márc. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Zseniális keverék! Ecetsav klórmésszel???
2013. márc. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Bizony zseniális! A gombák egyenesen kipusztulnak tőle. Egyébként pedig éppen azért van annyi gombás ember, mert a méregdrága szerek hatástalanok.
2013. márc. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
48%
Igaz az ecetsav nem túl erős,persze,attól függ mennyit használsz belőlük.De lehet,h Te sem éled túl! Nem hallottál még a klór gázról??
2013. márc. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 gabriell88 ***** válasza:
66%

gyógypedikűrösként mondom ki ne próbáld amit az első írt!

a gombásodás mértékétől függ a kezelés is.Menj el egy gyógypedishez, ő szemre megmondja milyen kezelést lehet alkalmazni.Vagy üzenetben küld el nekem egy képet a lábadról.

2013. márc. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
... és visszajárhatsz a gyógypedishez éveken át. Szakmám: pedikűrös!!!
2013. márc. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!