Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ma dokihoz kell vinnem a...

Ma dokihoz kell vinnem a gyerekeket. De félek nehogy ott kapjanak el valamit. Miért lettem ilyen?

Figyelt kérdés
azelőtt nem gondoltam ilyenekre, de mostanában mindenről ez jut eszembe.:(Bekattantam??
2009. szept. 15. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem a H1N1-re gondolsz.....mármint hogy el ne kapják,mert volt halálos esete is.ne félj
2009. szept. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem "jobban jár" a gyerek ha korán elkapja a szokásos betegségeket és a szervezete kialakítja a megfelelő védekezési módszert.. persze lehet hogy nem így van. Nem kattantál be csak félted a gyereked, ami természetes. Egy egészségesen táplálkozó és fejlődő gyerekre nem lehet káros hatással az influenza, torokgyulladás és hasonlók.
2009. szept. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha még jobban fel akarod erősíteni az immunrendszerüket, adj nekik béres cseppet. Ne féltsd őket annyira, búra alá nem teheted őket. Amit el kell kapniuk, azt el is fogják. Te csak tartsd be az alapvető higiénés szabályokat. Gyakori kézmosás, stb.
2009. szept. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!