Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb/leghatékonyab...

Melyik a legjobb/leghatékonyabb hajhagymanövekedés-serkentő sampon/szer?

Figyelt kérdés

27 éves srác vagyok és kétoldalt indult meg mostanában egyre jobban a hajam ritkulása, na meg elől. Még nem olyan vészes, de később az lesz.

ezekkel a hejrősítőkkel megállítható/visszafordítható vajon a folyamat?


2009. szept. 15. 12:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy erre a fajtára használ-e. Ha nem sajnálod rá a pénzt próbáld ki Dermipsor szépségvarázs kapszula és krémsampon. A samponból elég csak egy hónapos kúra, de a kapszulát érdemes legalább 3 hónapig szedni. Nekem nemrégiben csomóstul hullott a hajam, bár igaz én lány vagyok, de ez segitett. Azóta megállt a hajhullásom, sőt még dúsabb is lett. A samponról csak annyit hogy krémsampon nem igazán habzik nem is ez a lényege, de viszont az összes lerakódásoktól megtisztitja a fejbőrt. De még ajánlom hozzá, hogy minden nap gömbös végű kefével masszirozd át a fejbőröd a vérkeringés helyreállitása miatt.
2009. szept. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2009. szept. 15. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!