Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez tényleg igaz lehet igy...

Ez tényleg igaz lehet igy minden ami ide le van irva? Link: www.xtremegain.com/hu2/index. Php

Figyelt kérdés

2013. márc. 16. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos, de ha a kérdésbe linkelsz, akkor hétszentség, hogy nem nézem meg.


Na jó!


A képen látható személy nem Miklós, hanem Manuel. A többi képet is összelopkodták. Én netről nem rendelnék semmit, hacsak nem akarsz szteroidokkal felütött szutykot magadba tölteni. (Nem vicc. Az itthon legálisan forgalmazott szerekben is találtak szép számmal.)

2013. márc. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyszerű arginin csodamítosszal körbevéve, hogy megvegyék a hülyék, de amúgy sokadrangú kiegészítő, kicsit értágító hatású, és annyi. Lászlóblog 2.0.


Köze nincs a szteroidokhoz, kedves előző, mely dolgokban találtak szteroidot pontosan?

2013. márc. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"mely dolgokban találtak szteroidot pontosan?"


Én pontosan nem tudom, Csupor Dezső beszélt erről egy előadásában, de neveket nem mondott, mert még publikálás előtt voltak az eredmények. Pár éve a potenciafokozó táplálékkiegészítőkkel borították ki a bilit.

2013. márc. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát pedig jó lenne neveket tudni nyilván, hogy melyiket ne vegyük meg :D Amúgy az igaz, hogy főként a potencianövelőkkel és főként a kétes eredetű neten vásárolt dolgokkal tud baj lenni, lásd nemrég a hamis gyógyszeres cikk, még a híradóban is volt. De szerintem boltban kapható, ismert gyártójú, általános cuccokkal nem nagyon lehet baj. Ha mégis, az nagyon nagy botrány lenne.
2013. márc. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!