Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit jelent a test tömeg index?

Mit jelent a test tömeg index?

Figyelt kérdés

éretségi tétel a testtömeg index,tudni kell a pontos fogalmát.Valaki eltudná mondani pontosan mit is jelent? Én interneten kiszámoltam a testtömeg indexem 19,5 volt de nem tudom,hogy ez most jó vagy rossz (169cm és 55kg vagyok)

a normális válaszokat előre is köszönöm!


2010. jan. 24. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Regisztrálj a vvv.hazipatika.hu oldalra és mindent meg tudsz.
2010. jan. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves Hölgyem!


Gratulálunk, az Ön testtömeg-indexe az ideális tartományba esik! Sem fogyókúrára, sem hízásra nincs szüksége. Csak arra kell vigyáznia, hogy ezt az eredményt meg is tartsa. A normált testtömeg-indexű emberek várható élettartama a leghosszabb, a táplálkozással összefüggő krónikus betegségek kockázata pedig a legkisebb. Sportoljon, mozogjon minél többet, táplálkozzon egészségesen, és tartani fogja normális testsúlyát.


A legtöbb hölgynek ilyen idősen még normális a súlya, ám ez az évek előrehaladtával sajnos romlik. Ha sportol valamit, ne hagyja abba, ha pedig még nem tette volna, a legjobb időben van, hogy elkezdjen valamilyen rendszeres, egészséges mozgásformát!

Tartsa súlyát a normális tartományban, hogy továbbra is egészséges legyen! Ehhez nálunk rengeteg hasznos cikket, tippet és tanácsot talál. Tekintse meg további kapcsolódó tartalmainkat!


Számolja ki, mennyi is pontosan az ideális testsúlya!

Tápanyagtáblázat

Mennyi az Ön alapanyagcseréje? Kalkulátorunk megmondja!

Tartsa magát fitten, pihenjen és kapcsolódjon ki! Ehhez a legjobb szállásokat ajánljuk!

Válasszon finom és ízletes recepteket az egészséges táplálkozáshoz!

Nincs ideje főzni, de egészségesen szeretne táplálkozni? Az egészség házhoz jön!

Olvassa el ezeket a cikkeket is!Mutasd a bőröd!

Felvidító ételek

Fokhagyma: a démonok lopta nektár

Milyen legyen az egészséges téli táplálkozás?

Grillezz egészségesen!

Új kalkuláció

2010. jan. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!