Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik az, hogy a fáradtságtó...

Létezik az, hogy a fáradtságtól valaki olyan, mintha ivott volna?

Figyelt kérdés
A barátnőmnél voltam a hétvégén és a férje estére teljesen olyan volt, mintha ivott volna. Alkoholszagot nem éreztem, csak a menésén és a beszédén lehetett észrevenni valamit. A barátnőm azt mondja, hogy nem ivott, csak fáradt, és én próbálok hinni neki. Van ilyen másokkal is? Tapasztalt már valaki ilyet? Úgy tudom van valami betegség is, aminek ilyesmi mellékhatásai vannak.
2009. szept. 15. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:

igen!!

én 18/l vagyok és ha nagyon fáradt vagyok, olyan vagyok mint aki ivott! többször is nekimentem az ajtónak, vizet félreöntöttem, ja és annyira tudok röhögni még 1-2 rosszabb stand up comedy előadáson is,hogy nappal el sem mosolyodok ugyanazon. mindez a fáradtság miatt

2009. szept. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Igen létezik, sőt ha kevés vizet ittál akkor is úgy érzed magad, illetve viselkedsz. A kiszáradás tünetei nagyon hasonlóak a részegségéhez/ másnapossághoz.
2009. szept. 16. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Létezik, én is sokszor voltam ilyen, pedig én se ittam, csak rohadtul fáradt voltam még beszélni is szinte. :)


22/F

2009. szept. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
vagy okozhatja ezt diabétesz cukor betegség érdemes lene kivizsgáltatni:)
2009. szept. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!