Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van orrgarat folyásra valami...

Van orrgarat folyásra valami alternatív gyógyszer vagy gyógymód?

Figyelt kérdés
Már egy ideje érzem azt az érzést, hogy az orromból a garatomon folyik lefelé valamilyen váladék. Ez állandóan arra ingerel, hogy lenyeljem. Reggelente elég zavaró, amikor úgy kelek fel, hogy tele van a garatom ezzel. Napközben is előfordul. Már 4 hónapja a dohányzásról is leszoktam emiatt, hogy csökkenjen vagy elmúljon ez, de semmi változás. Ez az egész elég zavaró tud lenni, főleg amikor társaságban vagyok, de már otthon is. Van erre valami gyógymód vagy jobb ha felkeresem a fül-orr-gégészetet?
2013. márc. 17. 16:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetesen menj orvoshoz! Vegyél magadnak Bioparox sprét a patikában és használd pár napig. Ez lehet, hogy segíteni fog.
2013. márc. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem szinte teljesen elmulasztotta az, hogy elhagytam a tejtermékeket. Gondolom azért nem 100%-os a javulás, mert nem figyelek teljesen oda, tehát eszek alkalmanként péksütit, felvágottat, néha még csokit, süteményt is, ezekben persze mindben van tejszármazék. Viszont gondolom, ha 120%-osan oda figyelnék, hogy semmi tejszármazékot tartalmazó terméket ne fogyasszak, akkor teljes mértékben elmúlt volna.
2013. márc. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha még valakinek aktuális ez a kérdés, írjon nekem nyugodtan, én is ilyenben szenvedek, jövő héten műtenek.
2017. aug. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!