Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Testvérem a fürdőszobában...

Testvérem a fürdőszobában rendszeresen rosszul lesz fürdés közben, legutóbb úgy támolygott ki onnan, hogy nem kapott levegőt, szemei kigúvadtak, s majdnem megfulladt Vajon mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fuh, majdnem írtam egy iszonyú lecsesző választ. A fürdés helyett füvezést olvastam. Asszem kezd késő lenni:)


Nem lehet, hogy szar ott a szellőzés és nem bírja a párás levegőt? Esetleg ha forró vízben fürdik. Próbálja meg, hogy az ajtót nyitva hagyja, vagy valami, hogy legyen bent levegője,

2009. szept. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek elsővel.


+ ha magas a vérnyomása, nem jó neki a meleg vizes fürdő sem, jobb lenne gyorsan tusolnia....


bár nem írtad, hogy melyiket csinálja...


én is jópárszor rosszul vagyok. ..vérnyomásom ingadozó...


bár pulzusom lesz magas sztem, vagyis az is az tuti

2009. szept. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy rossz a szellőzése a fürdőnek, és ha gázos bojler(remélem jól írom)szóval amiben ott ég a kis őrláng, ha nem jó a kémény, vagy visszanyomja az égésterméket a szél, akkor lehet, hogy visszajön a szénmonoxid.Nálunk ilyen szeles időben szokott lenni.Meg kell nézetni a kéményt, meg az egész berendezést, mert szoktak ebből minden évben halálos balesetek lenni, pl.mikor kezdődik a fűtési szezon.Szép csendben megfulladnak az emberek a fürdőkádban.Nem játék!
2009. szept. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor más is rosszullenne a családből, ha CO lenne az oka.


Én is mint írtam ájuldozok, pedig villanyos.

2009. szept. 16. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez is csak egy lehetőség volt..
2009. szept. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Orvos!

Bármi lehet az oka,kivizsgálás!

2009. szept. 16. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem forró vízbe fürdik?

Velem is ez szokott lenni, forró vízből kiszállok, megszédülök, volt már, hogy mentő vitt el, mert bevertem a fejem és elájultam...

Most már nem fürdök forró vízben..

2009. szept. 16. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!