Mayaanyu kérdése:
Ha a babákat fürdés közben belefektetjük a kádba úgy, hogy benne van a fejük a vízbe és ezért belemegy a víz a fülükbe, az okozhat valamilyen károsodást a hallásban vagy valami másban?
Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 00:12
1/2 anonim 



válasza:




válasza:nem, dehogy. Van baba-úszás is.
Kapcsolódó kérdések:
Fürdés után mindig kiszárad az arcbőröm, és ajkaim. Mitől lehet ez? Mit lehet tenni ellene?
Mindig fürdés után érzem hogy száraz az arcbőröm, és az ajkaim, mitől lehet ez? Mit lehet tenni ellene? Testápolóval kenjem? (Naponta minimum 3 liter vizet szoktam meginni!!)
Kórházban hogy szokott zajlani a fürdés?
Este egy bizonyos időben,megy mindenki egyszerre? Vagy hogyan?És egy zuhanyzó van,vagy több? (bocsi a sok értetlenkedésért:) )
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




