Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A bélgyulladás mennyi idő...

A bélgyulladás mennyi idő múlva lesz tünetmentes? Kliont és lactivot szedek rá 4 napja s még mindíg fáj néha

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Pár hét. De nekem folyamatos én csak teát iszok rá. Amugy neked hol fáj??
2013. márc. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köldök alatt vakbélnél valamint köldök mellett bal oldal. itt uh Val vastagodásokat láttak. valamimt a gyomornál is de ezt a refluxra fogják. te milyen teát iszol? en most kezdtem 1 napja körömvirágot. neked hol szokott fájni?
2013. márc. 18. 08:25
 3/7 A kérdező kommentje:
és főleg Akkor fák ha úgy mozdulok. meg lostanában a derekam de az lehet hogy Nem is ettől csal egy kicsit idehesít már az egész.
2013. márc. 18. 08:28
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is a derekam fáj meg az alhasam oldalt a petefészek környékén szokott szúrni meg ha úgy mozdulok belenyilall. A nőgyógyász azt mondta vakbélgyulladás a sebészetről meg visszaküldtek, hogy márpedig petefészek... nem tudják eldönteni ide oda passzolgatnak csak szenvedek közben :(

Nekem sokszor csikar, székrekedésem van puffadok meg ilyesmik a fájdalmon kivül. Probiotikumot jó hogy felirta az segit meg diétázni kell

2013. márc. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyógyteakeveréket iszok. Van benne csalánlevél, citromfű (ezek jók gyomor bélhurutra, emésztési problémákra) meg van benne cickafark, tőzegáfonya (húgyutakra nagyon jó) kamilla (gyulladáscsökkentő) macskakarom (nyugtató) meg még pár darab pontosan nem tudom még mi de jót szokott tenni :S
2013. márc. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jól nézünk ki :))) A legnagyobb baj, hogy lelkileg is már teljesen kész vagyok...
2013. márc. 18. 19:20
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyan már, nehogy ilyenen edd magad! Én fel sem veszem, meg már sok mást se..

Vannak akik bénán élik le az életüket nincs kezük lábuk mégis mosolygósak, vidámak! Nem hagyják letörni magukat.

2013. márc. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!