Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fizetős CT vizsgálat érdekelne...

Fizetős CT vizsgálat érdekelne Debrecenben. Hol találok ilyet?

Figyelt kérdés
Az interneten már rákerestem, de nem tért ki rá egyik oldal sem. Természetesen az ár is érdekelne, gerincvizsgálatról lenne szó.
2009. szept. 16. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Kórházban dolgozom. ( Budapesten )

Egy kontrasztanyag nélküli ( natív ) CT vizsgálat kb, minden költséggel együtt 35-40 e forintra jön ki.

Ugyanúgy beutalóköteles, amit csak szakorvostól lehet kérni.

elvileg most már szigorúan veszik az időpontokat is, ugyanis egy fizetős beteget nem lehet csak ezért előbbre venni, mert ő fizet a súlyos betegek elé, akik kivárják az időpontjukat.

Miért akarsz fizetőset, ha szabad tudni? Nincs TB-d fizetve?

2009. szept. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
van biztositasom csak a szakorvosoktol eddig meg nem kaptam beutalot . pedig kinzo gyotro fajdalmaim vannak a derek tajon.3 eve volt egy nyaki mr vizsgalat servet talaltak a 2-5 csigolyan.ha a nyakamon van akkor lentebb is van.ezt szeretnem kideriteni.az idegeimet is kikezdi az allando fajdalom .a hazimunkat korlatozottan tudom ellatni.belefaradtam.ezert gondoltam fizetos ct-re .
2009. szept. 16. 18:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha mindenképpen akarsz valamilyen vizsgálatot akkor inkább MR-re menjél. Gerincpanaszokra sokkal informativabb. És ami nagy előnye , hogy nem jár sugárterheléssel.
2009. szept. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én azért gondoltam fizetősre, mert úgy gondoltam, hogy oda nem szükséges beutaló. Egyébként a fizetősre könnyebben ad az orvos beutalót, mint egy TB kasszásra? Egy ilyen MR vizsgált milyen árban mozog? Deréktól lefelé a farkcsontig... De úgy tudom, hogy az MR drágább mint egy sima CT. Köszönöm, hogy foglalkozol a problémámmal.
2009. szept. 17. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!