Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyibe kerül egy komplett...

Mennyibe kerül egy komplett vizsgálat+ a gyógyszer felírásához szükséges laborvizsgálatok dr. Zatik Jánosnál Debrecenben?

Figyelt kérdés
Köszi előre is!
2008. jún. 10. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nála személy szerint nem tudom, de az én dokimnál (bp) 10000 a vizsgálat és a recept. A labor ingyen van, mert a klinikán veszik le. Ha sztk-ba mész szintén ingyen van minden ez biztos.

Tájékozódásul írtam csak, nem biztos, hogy nála is ennyi, de valahogy így kalkulálj. A gyógyszer 3hóra nekem 8000körül van (régen váltottam ki utóljára, kismama vagyok éppen), ja és én Yadine-t szedtem.

2008. jún. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi. Úgy tudom, dr.Zatik Jánosnál a rendelőben elvégeznek minden laborvizsgálatot. :) Ezért kérdeztem.:) Leginkább Yasminelle-t szeretnék szedni, nagyon sok jót hallottam rőla, persze csak, ha a vizsgálatok szerint megfelel számomra.:)
2008. jún. 10. 13:21
 3/4 anonim válasza:
Én nemrég voltam a rendelőjében nagyon szép, de elég sok páciens volt. Az árak: Ő nem számol fel külön-külön mindent. (Van akinél a vizsgálat 4000 ft majd mire összeadjuk kijön a 15 000....) Szóval a vizsgálat az ultrahang, a méhszájkenetek,rákszurés,konzultácio nekem 9000 ft volt a lányomnak aki 17 éves és első vizsgálata volt 7000 ft. Egy kicsit csuszott időben- ugy 15 percet de teljesen elégedett voltam .Nagyon jó a környezet, nagyon rendes az orvos.
2009. nov. 1. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja a receptirás, ha az Ő betege vagy akkor ingyenes, ha laborvizsgálatokat is szeretnél mindent megcsinálnak de inkább beitalót adott mert azt mondta az nem éri meg az SZTK-ra jobb mert abszulut ingyenes és gyors ha másnap megyünk.
2009. nov. 1. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!