Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális hogy szinte szőrtelen...

Normális hogy szinte szőrtelen vagyok?

Figyelt kérdés

27 éves anya vagyok, de szinte alig van szőrzetem (csak ott, már aki érti) a szemöldökömet soha nem kellett szednem nem is nő, de azért van annyi , hogy látszódjon. a kezem szintén nem szőrös, holott láttam már szőrös karú nőt :) a lábamat is max 3 havonta ha lehúzom akkor már sokat mondtam. Félre ne értsetek, nem akarok én szőrös csubakka neje lenni, de normális ez, hogy ennyire nincs semmim? jah a legjobb (a nőknél tapasztalható, hogy utálják a hónalj szőrt) ott sincs semmi, nagyon ritkán látok egy két szálat azt kihúzom és egy fél évig ott se jön semmi, nem mintha sok lenne az az egy kettő.


Van itt olyan aki esetleg hasonlóban jár?



2013. márc. 18. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Hú, de jó neked!:)

Egyébként szerintem ez vagy genetikai sajátosság vagy valamilyen hormonális dolog, szerintem.

Anyósom és a barátnőm anyukája még fiatal lány korukban kiszedették a szemöldöküket és azóta nem nő nekik a szemöldökük, ugyanúgy van nekik, ahogy akkor fiatal korukban kiszedték.:) De mindenhol máshol van szőr rajtuk. Szóval csak hasonló esetről hallottam, de olyanról, mint a tiéd, nem.

2013. márc. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az oké h tök jo, csak kérdés h mennyire vagyok normális:)
2013. márc. 20. 10:21
 3/5 anonim ***** válasza:

Alacsony a tesztoszteronszinted, örülj neki:)

A nőkben is van, csak kevesebb, benned meg nagyon kevés.

2013. márc. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ohh de örülnék én ennek :)3havonta egy szőrtelenítés nekem az kb csak álom... Leborotválom a lábamat reggel és délutánra már borostásodik :( Gyantával sem bír többet 2 hétnél. :(
2013. márc. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tehát akkor nincs semmi bajom?
2013. márc. 20. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!